2020.gada 1.martā Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Jauniešu čempionāts telpās, kurā par čempionu tituliem cīnījās 69 jaunieši no Rīgas, Ventspils, Liepājas, Straupes, Durbes un Grobiņas. Pārstāvēti tika 8 no 14 LLŠF sastāvā esošajiem klubiem.
Jaunieši sacentās ar kādu no pieciem WA definētiem loku veidiem trīs vecumu grupās – juniori (dz.g. 2000-2002), jaunieši (2003-2006) un bērni (līdz 2007). Sacensības notika ziemas sezonas vingrinājumā – 18m Round un uzvarētāji tika noteikti pēc augstākā rezultāta 60 šāvienu summā.
Olimpiskais loks
- Juniori: 1.vieta – Dāvis BLĀZE (Odisejs, Ventspils) 2.vieta – Nikolajs SIŅŅIKOVS (AiM Archery, Rīga) 3.vieta – Gļebs KONONOVS (Amazones / Rīga)
- Juniores: 1.vieta – Kintija Laima TRINKŪNA (Archery Liepāja), 2.vieta – Veronika FOMENKO (AiM Archery, Rīga), 3.vieta – Laura JANVĀRE (Archery Liepāja)
- Jaunieši: 1.vieta – Romans SERGEJEVS (Amazones / Rīga), 2.vieta – Andrejs BALABANOVS (Archery Liepāja), 3.vieta – Raivo ROSVALDS (Archery Liepāja)
- Jaunietes: 1.vieta – Emīlija GĀRDE (Archery Liepāja), 2.vieta – Evija SIKSNA (Amazones, Rīga), 3.vieta – Patrīcija Tīna RODINA (Amazones, Rīga)
- Bērni, zēni: 1.vieta – Niks BITELS (Odisejs, Ventspils), 2.vieta – Rihards ANDERSONS (Amazones, Rīga), 3.vieta – Haralds ANDERSONS (Amazones, Rīga)
- Bērni, meitenes: 1.vieta – Egita SPURGJAŠA (Odisejs, Ventspils), 2.vieta – Angelīna GIŅKO (Odisejs, Ventspils), 3.vieta – Lija Viktorija SEIBUTE (Amazones, Rīga)
Kompaktloks
- Juniori: 1.vieta – Viva MEDNE (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Janeta GRĪNVALDE (Odisejs, Ventspils)
- Jaunieši: 1.vieta – Haralds MEDNIS (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Kristīne RUBLE (Free Wind Archers, Straupe), 3.vieta – Iļja TJUTJUKOVS (Odisejs, Ventspils)
- Bērni: 1.vieta Artūrs PŪĶIS (Odisejs, Ventspils)
Neaprīkots loks
- Juniori: 1.vieta – Nikolajs SIŅŅIKOVS (AiM Archery, Rīga)
- Bērni: 1.vieta – Kate GŪTMANE (Lindales uguns, Durbe), 2.vieta – Artis SALNA (Lindales uguns, Durbe), 3.vieta – Ņikita GIRVICS (Amazones, Rīga)
Garais loks
- Jaunieši: 1.vieta – Dāvids RUBLIS (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Patrīcija JAUNZEME (Free Wind Archers, Straupe), 3.vieta – Patriks ROZIŅŠ (Free Wind Archers, Straupe)
- Bērni: 1.vieta – Deniss VERINS (Fram, Rīga), 2.vieta – Haralds DZELZĪTIS (Amazones, Rīga)
Instinktīvais loks:
- Jaunieši: 1.vieta – Karlīna GASPERSONE (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Daniels BELTIŅŠ (Lindales uguns, Durbe)
- Bērni: 1.vieta – Emīls Salma ŠALMS (Lindales uguns, Durbe)
Medaļnieki:
Dalībnieki | Zelts | Sudrabs | Bronza | Kopā medaļas | |
SK Odisejs (Ventspils) | 14 | 4 | 2 | 1 | 7 |
Free Wind Archers (Straupe) | 7 | 4 | 2 | 1 | 7 |
Lindales uguns (Durbe) | 6 | 2 | 2 | 4 | |
Archery Liepāja (Liepāja) | 7 | 2 | 1 | 2 | 5 |
SK Amazones (Rīga) | 21 | 1 | 3 | 5 | 9 |
SK AiM Archery (Rīga) | 8 | 1 | 2 | 3 | |
SK FRAM (Rīga) | 5 | 1 | 1 | ||
SK Curland (Grobiņa) | 1 | 0 |
Visi rezultāti pieejami www.ianseo.net