2020

Datums Nosaukums Formāts Vieta  Organizators
2020.01.11. Siguldas spieķis III IFAA Indoor Sigulda Stiegra
2020.01.11. Seeburgas stops WA Indoor Grobiņa Curland
2020.01.12. Mani pirmie starti – 1 WA Indoor Rīga Amazones
2020.01.17-19. Baltijas čempionāts telpās WA Indoor Ventspils LLŠF
2020.01.17-19. Pasaules Kauss “Nimes Turnīrs” WA Indoor Nimes, Francija WA
2020.01.25-26. Rīgas kauss telpās – 3.posms WA Indoor Rīga Amazones
2020.02.08. Siguldas spieķis IV IFAA Indoor Sigulda Stiegra
2020.02.07-09. Pasaules kauss “Vegas Shoot” un Pasaules Kausa fināli WA Indoor Las-Vegas, ASV WA
2020.02.09. Mani pirmie starti – 2 WA Indoor Rīga Amazones
2020.02.14-16. Latvijas Čempionāts telpās WA Indoor Ventspils LLŠF
2020.02.22. Apšuriņķi – loka šaušanas biatlons Ski archery Lejasciems Novožilovs
2020.02.22-23. Rīgas kauss telpās – 4 WA Indoor Rīga Amazones
2020.03.01. Latvijas Jaunatnes čempionāts telpās WA Indoor Ventspils LLŠF
2020.03.08. Mani pirmie starti – 3 WA Indoor Rīga Amazones
2020.03.07-08. BIAC 2020 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās IFAA Indoor Sigulda Stiegra
2020.03.18.-21. EIAC 2020 – Eiropas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās IFAA Indoor Lisburn, Ziemeļīrija, Lielbritānija IFAA
2020.03.28-29. Rīgas kauss telpās – 5 WA Indoor Rīga Amazones
2020.04.11. Sezonas atklāšana WA Salas pagasts LLŠF
2020.04.12. Mani pirmie starti – 4 WA Salas pagasts Amazones
2020.04.12-18. Eiropas paračempionāts & Paralimpiādes kvotu izcīņa WA Para Olbia, Itālija WAE
2020.04.20-26. Pasaules Kauss, I posms WA Guatemala City, Gvatemala WA
2020.04.25. Olu pavēlnieks IFAA 3D Nītaure Savage archer
2020.05.08. Braslas Kauss IFAA 3D Straupes pagasts Free Wind Archers
2020.05.10. Mani pirmie starti – 5 WA Salas pagasts Amazones
2020.05.04-10. Pasaules Kauss, II posms WA Shanghai, Ķīna WA
2020.05.20-26. Eiropas čempionāts & Olimpiādes kvotu izcīņa WA Antalya, Turcija WAE
2020.05.23. Livonijas kausa 2. posms IFAA 3D Sigulda Stiegra
2020.05.30. Grobiņas čempionāts WA Grobiņa Curland
2020.06.06-07. LFAC 2020 – Latvijas Apvidus čempionāts IFAA Field Saldus Savage archer
2020.06.09-13. Eiropas lielā balva WA Porec, Horvātija WAE
2020.06.14. Mani pirmie starti – 6 WA Salas pagasts Amazones
2020.06.13-21. Eiropas parakauss & Paralimpiādes kvotas WA Para Nove Mesto, Čehija WAE
2020.06.19-27. EBHC 2020 – Eiropas Lokmednieku čempionāts IFAA 3D Confolens, Francija IFAA
2020.06.20. Ķekavas atklātais čempionāts ? Ķekava Novožilovs
2020.06.21-28. Pasaules Kauss, III posms + FQT WA Berlin, Vācija WA
2020.06.26-27. Ventspils čempionāts WA Ventspils Odisejs
2020.06.28. Kurzemes bultas VI WA Ventspils Odisejs
2020.07.04. Livonijas Kauss – III posms WA Alūksne Ziemeļnieks
2020.07.06-11. Eiropas jauniešu kauss WA Bucharest, Rumānija WAE
2020.07.11. Mani pirmie starti – 7 WA Salas pagasts Amazones
2020.07.12. Latvijas Jauniešu čempionāts brīvdabā WA Salas pagasts LLŠF
2020.07.13-18. Eiropas 3D čempionāts WA 3D Maribor, Sovenija WAE
2020.07.18. Vingrinājums 70m Round 24h WA Salas pagasts LLŠF
2020.07.24. Embūte ? Grobiņa Curland
2020.07.24-08.01. Olimpiskās spēles WA Tokyo, Japāna WA
2020.07.31-08.08. WFAC 2020 – Pasaules apvidus loka šaušanas čempionāts IFAA Field Tahkuranna, Igaunija IFAA
2020.08.09. Mani pirmie starti – 8 WA Salas pagasts Amazones
2020.08.15-16. Vingrinājums FITA-2 WA 1440 Round Salas pagasts LLŠF
2020.08.17-22. Eiropas jauniešu čempionāts brīvdabā WA Lilleshall, Lielbritānija WAE
2020.08.29. Pukstu aplis IFAA 3D Lejasciems Novožilovs
2020.08.28.-09.05. Paralimpiāde WA Para Tokyo, Japāna WA
2020.09.05. Latvijas Čempionāts brīvdabā WA Salas pagasts LLŠF
2020.09.05. Purva bebra mednieks IFAA 3D Nītaure Savage archer
2020.09.12. Baltijas klubu čempionāts WA Salas pagasts Amazones
2020.09.13. Mani pirmie starti – 9 WA Salas pagasts Amazones
2020.09.15-20. Pasaules apvidus loka šaušanas čempionāts + kvotu izcīņa Pasaules spēlēm (Barebow, Recurve) WA Field Yankton, ASV WA
2020.09.26. Sezonas slēgšana WA Salas pagasts LLŠF
2020.09.26-27. Kurši 3D IFAA 3D Nītaure Savage archer
2020.10.03. Mani pirmie starti – 10 WA Rīga Amazones
2020.10.09-11. Eiropas vasaras biatlona kauss Run archery Nove Mesto, Čehija WAE
2020.10.10-11. Rīgas kauss telpās – 1 WA Indoor Rīga Amazones
2020.10.24-25. Siguldas spieķis I IFAA Indoor Sigulda Stiegra
2020.11.07. Mani pirmie starti – 11 WA Indoor Rīga Amazones
2020.11.21-22. Rīgas kauss telpās – 2 WA Indoor Rīga Amazones
2020.11.28. Rīgas čempionāts telpās WA Indoor Rīga LLŠF
2020.12.05-06. Bez stresa 24h WA Indoor Grobiņa Curland
2020.12.12. Siguldas spieķis II IFAA Indoor Sigulda Stiegra
2020.12.13. Mani pirmie starti -12 WA Indoor Rīga Amazones
2020.12.19-20. Rīgas kauss telpās – 3 WA Indoor Rīga Amazones