2019

WA Indoor Mani pirmie starti 11 (10.11.2019., Rīga)

  • Nolikums
  • Rezultāti

IFAA Indoor Siguldas spieķis I (9.11.2019., Sigulda)

WA Indoor Mani pirmie starti 10 (27.10.2019., Rīga)

IFAA 3D Kurši (12.10.2019. Novadnieku pagasts, Saldus novads)

WA XXV Traditional International Archery Tournament (2.-8.10.2019., Batumi, Gruzija)

  • Rezultāti

IFAA 3D Purva bebru mednieks (28.09.2019. Nītaure)

WA 3D Igaunijas 3D kauss (22.09.2019. Jolumae, Igaunija)

  • Rezultāti

WA Kurzemes bulta III (22.09.2019., Ventspils)

IFAA 3D 100 zvēru maratons (21.09.2019. Jolumae, Igaunija)

WA Latvijas atklātais čempionāts (21.09.2019., Ventspils)

WA V.Čerņauska piemiņas sacensības (14.09.2019., Utena, Lietuva)

WA Mani pirmie starti 9 (8.09.2019., Salas pagasts)

IFAA 3D Pukstu aplis 16 (30- 31. 08.2019., Lejasciema pagasts)

  • Nolikums
  • Rezultāti

WA VIV Aksela Randmeri piemiņas sacensības (24.08.2019., Pērnava, Igaunija)

WA Pasaules Jauniešu čempionāts (15.-25.08.2019., Madride, Spānija)

  • Rezultāti Ianseo
  • Dāvis Blāze RJM – kvalifikācijā 85.rezultāts (597 punkti), sacensības dalīta 57.vieta
  • Romans Sergejevs RCM – kvalifikācijā 65.rezultāts (629 punkti), sacensības dalīta 57.vieta
  • Evija Siksna RCW – kvalifikācijā 79.rezultāts (556 punkti), sacensības dalīta 57.vieta
  • Kadetu jaukto pāru komanda Segejevs/Siksna – kvalifikācijā un sacensībās 31.vieta (1185 punkti)

WA Klaipēdas kauss  (17.-18.08.2019., Klaipēda, Lietuva)

WA Kurzemes bulta II (17.08.2019., Ventspils)

IFAA Field Noslēpumainās Bultas (10.08.2019., Jaunpils)

WA Järvakandi Open / Toomas Kivilo memorial (9.-11.08.2019., Järvakandi, Igaunija)

IFAA Field EFAC 2019 – Eiropas Apvidus loka šaušanas čempionāts (2.-10.08.2019., Doorwerth, Nīderlande)

  • Rezultāti EFAC2019.com
  • Andris Kuzņecovs – AMBB-C (pieaugušie, neaprīkots kompaktloks) – 2.vieta
  • Edgars Dreimanis – AMLB (pieaugušie, garais loks) – 6.vieta
  • Roberts Lācītis – VMBB-C (veterāni, neaprīkots kompaktloks) – 2.vieta un laboti 3 Latvijas rekordi!
  • Dace Rozenburga – AFBB-C (pieaugušie, neaprīkots kompaktloks) – mazā zelta medaļa B klases šāvēju konkurencē, uzstādīts viens un laboti divi Latvijas rekordi!

WA Mani pirmie starti 8 (4.08.2019., Salas pagasts)

WA Levikom Team Challenge 2019 (2.-4.08.2019, Haapsalu, Igaunija)

WA Mani pirmie starti 7 (28.07.2019., Salas pagasts)

WA Kurzemes bulta (20.07.2019., Ventspils)

WA Pērnavas meistarsacīkstes (20.07.2019., Pērnava, Igaunija)

IFAA Field XVIII Estonia Open (19.-21.07.2019., Kajamaa, Igaunija)

IFAA 3D 9.Kullamaa Vibufestival (13.-14.07.2019., Kullamaa, Igaunija)

WA Compound Cup (13.07.2019., Utena, Lietuva)

IFAA Field Field Extreme (6.-7.07.2019., Kazlų Rūda, Lietuva)

WA Dzelzs vīrs (6.07.2019., Jarvakandi, Igaunija)

IFAA Livonijas kausa III posms (6.07.2019, Alūksne)

WA Latvijas Jaunatnes olimpiāde (5.-7.07.2019, Jelgava)

  • Rezultāti Ianseo.net
  • Meitenēm 1.vieta – Kintija Laima Trinkūna (Grobiņas nov.), 2.vieta – Luīze Sakne (Ventspils), 3.vieta – Evija Siksna (Rīga)
  • Puišiem 1.vieta – Gļebs Kononovs (Rīga), 2.vieta – Ņikita Babašs (Ventspils), 3.vieta – Timurs Šavšajevs (Ventspils)
  • Jaukto pāru komandām 1.vieta Siksna/Kononovs (Rīga), 2.vieta – Samoviča/Šavšajevs (Ventspils), 3.vieta – Zavacka/Valdmanis (Rīga)
  • LOK fotogalerija

IFAA Field Klubu kauss VII (30.06.2019., Tartu, Igaunija)

WA Ventspils bultas (30.06.2019, Ventspils)

WA Ventspils čempionāts (28.-29.06.2019, Ventspils)

WA II Eiropas spēles (WA, 21.-27.06.2019., Minska, BLR)

  • Jānis Bružis (Recurve Men) kvalifikācijā uzrādīja 44. rezultātu (no 48) ar 619 punktiem (308+311). Pirmajā kārtā (1/32) stājās pretī Baltkrievijas pārstāvim Kirilam Fursau (21.vieta kvalifikācijā), bet diemžēl zaudēja ar 1:7 un sacensības noslēdza dalītā 33.vietā.
  • Rezultāti Ianseo
  • Fotogalerija

IFAA Field LFAC 2019 – Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionāts (15.-16.06.2019., Saldus)

WA Eves Suits piemiņas sacensības (15.06.2019., Pērnava, Igaunija)

WA Pasaules čempionāts (9.-16.06.2019., Hertogenboša, Nīderlande)

WA Mani pirmie starti 6 (9.06.2019., Salas pagasts)

WA-Para Pasaules para-čempionāts (2.-9.06.2019., Hertogenboša, Nīderlande)

IFAA Ķekavas novada atklātais čempionāts apvidus loka šaušanā (02.06.2019., Ķekava)

WA Baltijas klubu čempionāts  (1.-2.06.2019., Salas pagasts)

WA Mani pirmie starti 5 (26.05.2019., Salas pagasts)

IFAA 3D Livonijas kausa II posms (25.05.2019, Turaida)

WA Grobiņa Open (25.05.2019, Grobiņa)

WA Eiropas Jauniešu kausa 1.posms (13.-18.05.2019, Koteža, Slovēnija)

IFAA 3D Braslas kauss (10.-12.05.2019., Straupes pagasts)

WA Pērnavas meistarsacīkstes (04.05.2019., Pērnava, Igaunija)

IFAA 3D Olu pavēlnieks (4.05.2019., Nītaure)

WA-Para Eiropas para-lokšaušanas kausa 1.posms (28.04.- 5.05.2019., Olbia, Itālija)

  • Rezultāti ianseo.net
  • Ieva Melle RWO – kvalifikācijā 7.vieta (289+295=584). 1/8  uzvara 6:4, 1/4 zaudējums 2:6 un iegūta 8.vieta.

IFAA 3D Lietuvas Lokmednieku čempionāts (27.-28.04.2019, Dubingai, Lietuva)

WA Latvijas valsts jauniešu čempionāts (27.04.2019., Salas pagasts)

WA Mani pirmie starti 4 (14.04.2019., Salas pagasts)

WA-Para Pasaules ranga turnīrs (11.-15.04.2019., Dubajā, AAE)

WA Eiropas Lielās balvas izcīņa (9.-13.04.2019., Bukareste, Rumānija)

WA Vasaras sezonas atklāšanas sacensības (06.-07.04.2019., Salas pagasts)

WA Indoor Lietuvas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās (23.-24.03.2019., Utena, Lietuvas)

WA Indoor Mani pirmie starti 3 (17.03.2019., Rīga)

IFAA Indoor BIAC 2019 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās  (16.-17.03.2019., Sigulda)

WA LLŠF oficiālā kontrolšaušana (9.03.2019., Salas pag.)

WA Indoor Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (2.03.2019., Ventspils)

WA Indoor Mani pirmie starti 2 (24.02.2019., Rīga)

WA Indoor Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās (15.-17.02.2019., Ventspils)

Loka šaušanas biatlons “Apšuriņķi 2019” (16.02.2019., Lejasciema pag.)

WA Indoor Klubu kauss (10.02.2019., Rīga)

IFAA Indoor Siguldas spieķis III  (9.02.2019., Sigulda)

WA Indoor Mani pirmie starti 1 (27.01.2019., Rīga)

WA Indoor Baltijas čempionāts telpās (18.-20.01.2019., Ventspils)

WA Indoor Nimes 2019 – Pasaules telpu sērijas 4.posms  (18.-20.01.2019., Nimes, Francija)

  • Rezultāti (ianseo)
  • Jūlija Oļeksejenko CW – kvalifikācijā dalīta 28.vieta ar 576 punktiem (288+288), tā kā kvalifikācijā 576 punkti bija četrām dalībniecēm, tad pretinieces tika noteiktas ar izlozes metodi, un turnīrcīņās 1/8 Jūlija pretī stājās 2.vietu kvalifikācijā ieguvusī amerikāniete Paige Pearce, kurai Jūlija zaudēja 147:148 un izcīnīja dalītu 17.vietu.
  • Jūlija Oļeksejenko CMW, 580 punkti (287+293) 1.vieta!

IFAA Indoor LIAC 2019 – Latvijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās  (13.01.2019., Grobiņa)

WA Indoor Seeburgas stops 2019 (12.01.2019., Grobiņa)