2020

WA Rīgas kauss telpās – I (10.-11.10.2020., Rīga)

WA Mani pirmie starti oktobrī (3.10.2020., Rīga)

  • Nolikums
  • Rezultāti

WA Vasaras sezonas slēgšanas sacensības (26.09.2020., Salas pagasts)

IFAA 3D Kurši (26.09.2020, Novadnieku pagasts)

WA Kurzemes bulta IX (19.09.2020., Ventspils)

WA Mani pirmie starti septembrī (13.09.2020., Salas pagasts)

WA 3D Re Starts Nr.2 (13.09.2020., Smiltene)

IFAA 3D Purva bebra medības (05.09.2020, Nītaure)

WA Latvijas atklātais čempionāts brīvdabā 2020 (5.09.2020., Salas pag., Babītes)

IFAA 3D Pukstu aplis (29.08.2020., Lejasciems, Gulbenes novads)

  • Nolikums (PDF)
  • Rezultāti (PDF)

WA Kurzemes bulta VIII (22.08.2020., Ventspils)

IFAA 3D Igaunijas lokmednieku čempionāts (15.-16.08.2020. Lääniste un Lootvina)

WA Klaipeda Cup (15.-16.08.2020., Klaipēda, Lietuva)

WA FITA-2 (15.-16.08.2020., Salas pag., Babītes)

WA Mani pirmie starti augustā (9.09.2020., Salas pagasts)

WA Järvakandi Open / Toomas Kivilo memorial (07.-09.08.2020., Jarvakandi, Igaunija)

IFAA Field Estonia Open (31.07.-2.08.2020., Kajamaa, Igaunija)

WA Aksela Randmera piemiņas sacensības (01.08.2020., Pērnava, Igaunija)

WA 3D Re Starts (26.07.2020., Straupe)

WA Lietuvas Atklātais čempionāts (25.-26.07.2020., Utena, Lietuva)

WA Pērnavas Atklātais čempionāts (18.07.2020., Pērnava, Igaunija)

IFAA 3D X Kullamaa Vibufestival (18.-19.07.2020., Kullamaa, Igaunija)

WA Latvijas Jauniešu čempionāts brīvdabā (12.07.2020., Salas pagasts)

WA Kurzemes bulta VII (11.07.2020., Ventspils)

WA Mani pirmie starti jūlijā (11.07.2020., Salas pagasts)

WA Indoor Indoor Rīgas kauss 5 (5.07.2020., Salas pagasts)

WA Dzelzs vīrs (04.07.2020., Jarvakandi, Igaunija)

WA Baltijas valstu atklātais čempionāts (26.-28.06.2020., Ventspils)

IFAA 3D Klubu kauss 4 (20.06.2020., Potimetsa, Igaunija)

WA Mani pirmie starti jūnijā (14.06.2020., Salas pagasts)


WA Indoor Mani pirmie starti martā (8.03.2020., Rīga)

  • Nolikums
  • Rezultāti

IFAA Indoor BIAC 2020 – Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās (7.-8.03.2020., Sigulda)

WA Indoor Latvijas Jauniešu čempionāts telpās 2020 (01.03.2020. Ventspils)

WA Indoor Kurzemes bulta 2 (23.02.2020., Ventspils)

WA Indoor Rīgas kauss telpās 4 (22.-23.02.2020., Rīga)

  • Nolikums
  • Rezultāti

WA Indoor Utena Cup (22.02.2020., Utena, Lietuva)

WA Indoor Latvijas Atklātais čempionāts telpās / Latvia Indoor Open (14.-16.02.2020., Ventspils)

WA Indoor Mani pirmie starti februārī (9.02.2020., Rīga)

IFAA Indoor Siguldas spieķis IV (8.02.2020., Sigulda)

WA Indoor Orlas starptautiskās loka šaušanas sacensības (1.-3.02.2020., Orel, Krievija)

WA Indoor Rīgas kauss – 3 (25.-26.01.2020., Rīga)

WA Indoor Kurzemes bulta 1 (25.01.2020., Ventspils)

WA Indoor Baltic Indoor Open (17.-19.01.2020., Ventspils)

WA Indoor Mani pirmie starti janvārī (12.01.2020., Rīga)

IFAA Indoor LIAC 2020 (12.01.2020., Grobiņa)

WA Indoor Seeburgas stops (11.01.2020., Grobiņa)

IFAA Indoor Siguldas spieķis III (11.01.2020., Sigulda)