Sadalītas visas kvotas uz Eiropas spēlēm Minskā – Latviju pārstāvēs Jānis Bružis

Eiropas Grand Prix sacensībās 2019.gada aprīlī Bukarestē, Rumānijā tika sadalītas pēdējās 32 kvotas uz Eiropas spēlēm Minskā 2019.gada 23.-29.jūnijā.

Otrajās Eiropas spēlēs loka šaušanas sacensībās piedalīsies 128 dalībnieki – 96 ar rekursīvo loku (48 vīrieši, 48 sievietes individuāli, komandās un mix komandās) un 32 ar kompaktloku (16 sievietes, 16 vīrieši individuāli un mix komandās) sadalot 8 medaļu komplektus. Kompaktloka klase Eiropas spēlēs tiek iekļauta pirmo reizi.

No Latvijas sacensībās piedalīsies Jānis Bružis (rekursīvā loka šāvējs vīriešu konkurencē), kuram kvotu pagājušā gada Eiropas Grand Prix Legnicā, Polijā izcīnīja Inārs Dubkevičs. Diemžēl Dubkevičam neizdevās izpildīt normatīvu – izšaut vismaz 620 punktus kvalifikācijas raundā no 70m distances, bet tas izdevās Bružim Eiropas Grand Prix sacensībās Bukarestē izšaujot 630 punktus un tādējādi kvalificējoties spēlēm Minskā.

Plašāka informācija par izcīnītajām kvotām un dalībvalstu saraksts pieejams World Archery mājaslapā. Minskas spēļu kalendārs pieejams www.minsk2019.by.