Seeburgas stops 2019 uzvarētāji noteikti

12.janvārī Grobiņā notika loka šaušanas sporta kluba “Curland” sadarbībā ar SK “AiM Archery” organizētās sacensības “Seeburgas stops 2019 / Seeburg bow 2019”. Sacensības jau kļuvušas par tradīciju un notiek piekto reizi janvāra otrajā sestdienā. Sacensībās piedalījās 44 dalībnieki no trijām valstīm trīs loku klasēs. Mazais dalībnieku skaits skaidrojams ar sacensībās ieviesto uzstādījumu, ka startēt drīkst sportisti, kuri izpildījuši vismaz 2.pieaugušo sporta klasi atbilstošajā loka klasē. Šoreiz sacensību fināli bija vērojami sportacentrs.com online translācijā internetā un pēc tam arī TV kanālā.

Par tradīciju jau sāk kļūt arī tas, ka pārsteigumus sagādā gados jaunie sacensību dalībnieki. Šogad tā bija “Archery Liepāja” 12 gadus vecā sportiste Emīlija Gārde, kura izcīnija 2.vietu RW klasē.

Organizatoru vārdā paldies sacensību atbalstītājiem – Ripo DL, SIA “Lats”, Grobiņas sporta centram un tā direktoram Andim Ādiņam, Grobiņas novada pašvaldībai un tās priekšsēdētājam Aivaram Priedolam, tiesnešiem Agatei Zālītei, Kasparam Gailim, Sportacentrs.com puišiem Jānim Cīrulim, režisoram Aigaram Prūsim ar brigādi un komentētājiem Elīnai Lapsiņai un Jānim Mandeikam, kā arī Curland biedriem un visiem pārējiem, kuri palīdzēja šīm sacensībām izdoties!