Jaunieši – Latvijas čempioni telpās

2020.gada 1.martā Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Jauniešu čempionāts telpās, kurā par čempionu tituliem cīnījās 69 jaunieši no Rīgas, Ventspils, Liepājas, Straupes, Durbes un Grobiņas. Pārstāvēti tika 8 no 14 LLŠF sastāvā esošajiem klubiem.

Jaunieši sacentās ar kādu no pieciem WA definētiem loku veidiem trīs vecumu grupās – juniori (dz.g. 2000-2002), jaunieši (2003-2006) un bērni (līdz 2007). Sacensības notika ziemas sezonas vingrinājumā – 18m Round un uzvarētāji tika noteikti pēc augstākā rezultāta 60 šāvienu summā.

Olimpiskais loks

  • Juniori: 1.vieta – Dāvis BLĀZE (Odisejs, Ventspils) 2.vieta – Nikolajs SIŅŅIKOVS (AiM Archery, Rīga) 3.vieta – Gļebs KONONOVS (Amazones / Rīga)
  • Juniores: 1.vieta – Kintija Laima TRINKŪNA (Archery Liepāja), 2.vieta – Veronika FOMENKO (AiM Archery, Rīga), 3.vieta – Laura JANVĀRE (Archery Liepāja)
  • Jaunieši: 1.vieta – Romans SERGEJEVS (Amazones / Rīga), 2.vieta – Andrejs BALABANOVS (Archery Liepāja), 3.vieta – Raivo ROSVALDS (Archery Liepāja)
  • Jaunietes: 1.vieta – Emīlija GĀRDE (Archery Liepāja), 2.vieta – Evija SIKSNA (Amazones, Rīga), 3.vieta – Patrīcija Tīna RODINA (Amazones, Rīga)
  • Bērni, zēni: 1.vieta – Niks BITELS (Odisejs, Ventspils), 2.vieta – Rihards ANDERSONS (Amazones, Rīga), 3.vieta – Haralds ANDERSONS (Amazones, Rīga)
  • Bērni, meitenes: 1.vieta – Egita SPURGJAŠA (Odisejs, Ventspils), 2.vieta – Angelīna GIŅKO (Odisejs, Ventspils), 3.vieta – Lija Viktorija SEIBUTE (Amazones, Rīga)

Kompaktloks

  • Juniori: 1.vieta – Viva MEDNE (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Janeta GRĪNVALDE (Odisejs, Ventspils)
  • Jaunieši: 1.vieta – Haralds MEDNIS (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Kristīne RUBLE (Free Wind Archers, Straupe), 3.vieta – Iļja TJUTJUKOVS (Odisejs, Ventspils)
  • Bērni: 1.vieta Artūrs PŪĶIS (Odisejs, Ventspils)

Neaprīkots loks

  • Juniori: 1.vieta – Nikolajs SIŅŅIKOVS (AiM Archery, Rīga) 
  • Bērni: 1.vieta – Kate GŪTMANE (Lindales uguns, Durbe), 2.vieta – Artis SALNA (Lindales uguns, Durbe), 3.vieta – Ņikita GIRVICS (Amazones, Rīga)

Garais loks

  • Jaunieši: 1.vieta – Dāvids RUBLIS (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Patrīcija JAUNZEME (Free Wind Archers, Straupe), 3.vieta – Patriks ROZIŅŠ (Free Wind Archers, Straupe)
  • Bērni: 1.vieta – Deniss VERINS (Fram, Rīga), 2.vieta – Haralds DZELZĪTIS (Amazones, Rīga)

Instinktīvais loks:

  • Jaunieši: 1.vieta – Karlīna GASPERSONE (Free Wind Archers, Straupe), 2.vieta – Daniels BELTIŅŠ (Lindales uguns, Durbe)
  • Bērni: 1.vieta – Emīls Salma ŠALMS (Lindales uguns, Durbe)

 

Medaļnieki:

Dalībnieki Zelts Sudrabs Bronza Kopā medaļas
SK Odisejs (Ventspils) 14 4 2 1 7
Free Wind Archers (Straupe) 7 4 2 1 7
Lindales uguns (Durbe) 6 2 2 4
Archery Liepāja (Liepāja) 7 2 1 2 5
SK Amazones (Rīga) 21 1 3 5 9
SK AiM Archery (Rīga) 8 1 2 3
SK FRAM (Rīga) 5 1 1
SK Curland (Grobiņa) 1 0

Visi rezultāti pieejami www.ianseo.net

Latvijas Jauniešu čempionāts Telpās 2020

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank