Latvijas lokšāvējiem trīs zelta medaļas sacensībās Lietuvā

Nedēļas nogalē Lietuvā, kā katru gadu sākoties ziemas sezonai, notika sacensības loka šaušanā telpās “Best indoor”, no kurām Latvijas loka šāvēji ir pārveduši trīs zelta medaļas – individuāli un komandās.

Sacensības sākās ar kvalifikāciju vingrinājumā 18m Round, pēc tam atkarībā no rezultāta, šāvēji tika sarindoti turnīru tabulā izslēgšanas cīņām. Komandas varēja veidot brīvi – neatkarīgi no dzimuma un valsts piederības, noteicošais bija tikai loka veids.

Medaļu izcīņa sākās ar komandām, tur pirmo zelta medaļu komplektu izcīnīja Garo loku komanda – Kristaps Novads (SK Savage archer), Aleksejs Runiškovs (SK Amazones) un Raimonds Simanovskis (SK Savage archer) finālā ar rezultātu 6:2 pieveicot komandu no kluba Perkūno strėlė.

Turpinājumā uz šaušanas līnijas cīņā par zeltu stājās Neaprīkoto loku komanda ar Aivu Kukmilku (SK AiM Archery), Modri Burkevicu (SK Curland) un lietuvieti Rimantu Šuliokasu sastāvā. Viņiem ļoti spraigā cīņā ar 5:3 izdevās pieveikt Lietuvas LSK komandu.

Individuālajās cīņās Garo loku vīriešu un sieviešu apvienotajā konkurencē savu čempiona godu aizstāvēja Kristaps Novads (SK Savage archer) ar 6:2 pieveicot Vladimiru Mosinu no Lietuvas.