Turcijas pilsētā Antālijā aizvadīts Eiropas čempionāts loka šaušanā, kurā piedalījās Latvijas izlases sportisti.
Piektdien, 22. maijā, savu noslēdzošo cīņu aizvadīja kompaktloka klases sportiste Sanita Lasmane. Izslēgšanas spēļu kārtā par iekļūšanu turnīra nākamajā posmā Latvijas pārstāvei pretī stājās spēcīga oponente no Somijas. Saspringtā duelī abas sportistes demonstrēja augsta līmeņa precizitāti, tomēr mača izskaņā sportiskā veiksme un minimāls pārsvars izšķirošajos šāvienos bija Somijas lokšāvējas pusē. Piekāpjoties šajā sērijā, Sanita Lasmane noslēdza savu dalību individuālajās sacensībās, noslēguma vērtējumā izcīnot augsto un konkurētspējīgo dalītu 21. vietu Eiropas čempionātā.
Latvijas Loka šaušanas federācija apsveic Sanitu Lasmani ar sasniegto rezultātu un novēl panākumus, turpinot aktīvo vasaras sezonu!
Līdz ar to Latvijas izlasei Eiropas čempionāts ir noslēdzies. Gaidām Latvijas izlases sportistus atgriežamies.
Foto: SAYGIN AKINCI

