Baltijas čempioni noskaidroti sacensībās Ventspilī

02.-03.07.2021. Ventspilī, SK “ODISEJS” loka šaušanas sporta bāzē Pērkoņu ielā 13, pēc ilgāka pārtraukuma pandēmijas dēļ, notika Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā. Dalībnieki šāva vingrinājumus 70/60/50m distancēs kvalifikācijas raundus un turnīrcīņās rekursīvo (R), neaprīkoto loku (B) un kompaktloku (C) klasēs.
Rezultāti:
  • Rekursīva loka klasē individuālā cīņā par Baltijas čempioniem kļuva Dāvis Blāze (Odisejs) un Kintija Laima Trinkūna (Lindales uguns). MIX komandās uzvarēja komanda Blāze/Kononova
  • Kompaktloka klasē individuāli 1.vietas ieņēma Irina Kurganova (Odisejs) un Juris Škapars (Ķekavas šautra).
  • Neaprīkotā loka klasē par uzvarētāju kļuva Jānis Bogdans (Curland).
  • Rekursīvā loka klasē kadetim, kur puiši un meitenes startēja vienā konkurencē, par uzvarētāju kļuva Madara Spāģe (Lindales uguns), bet Mix komandu konkurencē uzvarēja Ukstiņa/Sergejevs.
“Baltijas atklāto čempionātu loka šaušanā 2021” rīkoja loka šaušanas klubs “ODISEJS” sadarbībā ar Latvijas Loka šaušanas federāciju, Sporta federāciju padomi un Latvijas Olimpisko komiteju. Finansiāli atbalstīja Ventspils valstspilsētas pašvaldība (sporta projekts), Ventspils brīvostas pārvalde (sporta procedūras projekts).
Paldies sportistiem, tiesnešiem un treneriem par dalību!