Latvijas loka šāvēju augstākie sasniegumi

WA

2019.gads

Pasaules telpu sērijas posms / Nimes Archery tournament, Francija

  • Jūlija Oļeksejenko (CMW, 50+) – 1.vieta

 

2018.gads

Eiropas 3D čempionāts, Zviedrija

  • Ketija Nēringa-Martinsone (LW)  – Eiropas čempione
  • Sieviešu komanda (Ketija Nēringa-Martinsone/Marina Rjabkova/Agate Zālīte) – 8.vieta

Pasaules vecmeistaru čempionāts, Šveice

  • Jūlija Oļeksejenko (CW, 50+)  – Outdoor – Pasaules vecmeistaru čempione!
  • Jūlija Oļeksejenko (CW, 50+) – Indoor – Pasaules vecmeistaru čempione!

Eiropas Jauniešu čempionāts, Grieķija

  • Dāvis Blāze (RJM) – 6.vieta

 

2017.gads

Pasaules 3D čempionāts, Francija

  • Ketija Nēringa-Martinsone (LW) – 5.vieta

Eiropas Grand Prix I posms, Polija

  • Jūlija Oļeksejenko (CW) – 6.vieta

 

2016.gads

Paralimpiskās spēles Rio 2016, Brazīlija

  • Ieva Melle (RWO) – 8.vieta

Eiropas paračempionāts, Francija

  • Ieva Melle (RWO) – 5.vieta
  • Recurve Mix komanda (Ieva Melle/Gints Jonasts) – 5.vieta

 

2015.gads

Berlin Open, Vācija

  • Jūlija Oļeksejenko (CW) – 2.vieta

 

2014.gads

Berlin Open, Vācija

  • Jūlija Oļeksejenko (CW) – 4.vieta

Eiropas 3D čempionāts, Igaunija 

  • Agate Zālīte (CW) – 5.vieta

 

2013.gads

Eiropas Grand Prix kopvērtējums 2013

  • Jūlija Oļeksejenko (CW) – 2. vieta

Eiropas Grand Prix II posms, Armēnija

  • Jūlija Oļeksejenko (CW)  – 7.vieta
  • Aleksandrs Oļeksejenko (CM)  – 6.vieta
  • Compound Mix komanda (Oļeksejenko/Oļeksejenko) – 2.vieta

Eiropas Grand prix I posms, Francija

  • Jūlija Oļeksejenko (CW) – 3.vieta

Pasaules 3D čempionāts, Itālija

  • Armands Vilisters (LM) – 7.vieta

 

2012.gads

Francijas čempionāts

  • Zane Bērziņa (RW) – 3.vieta

Eiropas Grand Prix, Bulgārija

  • Jūlija Oļeksejenko (CW) – 4. vieta

 

2010.gads

Eiropas paralimpiskais čempionāts, Francija

  • Gints Jonasts (RM) – 4.vieta

Eiropas Grand Prix, Krievija

  • Jūlija Oleksejenko (CW) – 6.vieta 
  • Compound Mix komanda (Jūlija Oļeksejenko/Kaspars Elarts) –  5.vieta

Eiropas čempionāts, Itālija

  • RW komanda (Līga Zommere/Zane Bērziņa/Oksana Jurčenko) – 8.vieta

 

2009.gads

Francijas čempionāts ārā

  • Zane Bērziņa (RW) – 7.vieta

Francijas čempionāts telpās

  • Zane Bērziņa (RW) – 6.vieta

 

2006.gads

Eiropas čempionāts, Grieķija

  • Zane Bērziņa (RW) – 10.vieta

 

2005.gads

Eiropas Junioru kausa II posms, Itālija

  •  Jeļena Oļeksejenko (CCW), 2.vieta

Eiropas Junioru čempionāts, Dānija

  • Jeļena Oļeksejenko (CCW), 4. vieta

 

2004.gads

VI Eiropas Junioru čempionāts, Grieķija

  •  Jeļena Oļeksejenko (CCW) – 1.vieta

Eiropas Junioru kausa II posms, Čehija

  • Jeļena Oļeksejenko (CCW) – 3.vieta

 

2003.gads

Eiropas Junioru kausa I posms, Vācija

  • Jeļena Oļeksejenko (CCW) – 2. vieta 

Eiropas Junioru kausa II posms, Itālija

  • Jeļena Oļeksejenko (CCW) -1. vieta

 

? gads

Eiropas junioru čempionāts

  • Zane Bērziņa (RW) – 4.vieta

 

IFAA

2019.gads

EFAC 2019 Nīderlande

  • Andris Kuzņecovs AMBB-C – 2.vieta
  • Roberts Lācītis VMBB-C – 2.vieta

 

2018.gads

EBHC 2018 Vācijā

  • Emīlija Gārde, CFFS-R – Zelts
  • Viva Medne, JFFU – Zelts
  • Līva Freimane, JFBB-R – Sudrabs
  • Andris Kuzņecovs, AMBB-C – Bronza

EIAC 2018 Ungārijā

  • Dace Lēvalde AFBL – 1.vieta
  • Jānis Valdmanis JMLB – 1.vieta
  • Emīlija Gārde CFFS-R – 1.vieta
  • Nora Rone CFBB-R – 2.vieta
  • Aleksis Burkevics CMBB-R – 2.vieta
  • Rainers Vitkus CMFS-R – 2.vieta
  • Artis Salna CMBB-R – 3.vieta

 

2017.gads

WBHC 2017 Itālijā

  • Viva Medne JFFU – 1.vieta

WIAC 2017 Rumānijā

  • Gita Karule AFBB-R – 1.vieta un pasaules rekords
  • Nora Rone CFBB-R  – 1.vieta
  • Kārlis Ernests Klestrovs CMBB-R – 2.vieta
  • Nikola Areta Kaļīņina JFFS-R – 3.vieta
  • Kitija Dzilniņa CFFS-R  – 2.vieta
  • Evija Siksna CFFS-R – 3.vieta
  • Romans Sergejevs CMFS-R – 1.vieta,
  • Jānis Valdmanis CMFS-R – 3.vieta
  • Ketija Nēringa-Martinsone AFLB – 1.vieta un divi pasaules rekordi
  • Jānis Valdmanis CMLB – 2.vieta
  • Elza Līna Andersone JFBH-R  – 2. vieta
  • Līva Freimane JFBH-R – 3.vieta
  • Dace Rozenburga AFBB-C – 2.vieta
  • Roberts Lācītis VMBB-C – 2.vieta

 

2016.gads

EBHC 2016 Austrijā

  • Annija Melece JFLB – Bronza
  • Roberts Lācītis VMBB-C – Bronza

 

2015.gads

WBHC 2015 Ungārijā

  • Ella Elizabete Zariņa CFLB – Sudrabs
  • Rebeka Šilkina JFLB – Bronza
  • Andris Melecis VMLB – Sudrabs

WIAC 2015 Igaunijā

42 pārstāvju delegācija un izcīnīja 17 medaļas individuālajā konkurencē un bronzu komandu konkurencē

  • Jānis Jakubanecs VMBU – Sudrabs
  • Agate Zālīte AFBU – Bronza
  • Uģis Zavadskis AMBU – Bronza
  • Aivis Lejiņš JMBU – Bronza
  • Mairita Pavlova AFLB – Bronza
  • Haralds Bensons JMLB – Zelts, divi pasaules rekordi
  • Martins Ulmis JMLB – Bronza
  • Ella Elizabete Zarina CFLB – Zelts, divi pasaules rekordi
  • Viva Medne CFLB – Sudrabs
  • Dina Palsa CFLB – Bronza
  • Marina Rjabkova AFFS-R – Zelts, pasaules rekords
  • Elīna Lapsiņa AFFS-R – Bronza
  • Dacei Lēvaldei AFBH-R – Sudrabs
  • Ketija Āboliņa JFBH-R – Zelts, pasaules rekords
  • Daniels Zitmanis-Zihmanis JMBH-R – Zelts, pasaules rekords
  • Kristians Gaspersons JMBH-R – Bronza
  • Elīna Zālīte CFBB-R – Zelts, pasaules rekords

 

2013.gads

EFAC 2013 Ungārija

  • Daniels Borisenko JMLB – Sudrabs

EIAC 2013 Spānija

  • Haralds Bensons CMLB – Eiropas čempions
  • Kārlis Akots Gribulis JMFS(R) – Eiropas čempions
  • Agnese Kārkliņa JFLB – Eiropas čempione
  • Emīlija Anna Bitmane JFBU – Eiropas čempione
  • Anete Kreicberga AFFS(R) – Eiropas čempione
  • Agate Zālīte AFBU – Eiropas čempione
  • Eduards Lapsiņš AMLB – Eiropas čempions
  • Armands Vilisters AMLB – Eiropas vicečempions

 

2012.gads

EIAC 2012 Igaunijā

  • Jūlija Oleksejenko AFFU – 1 vieta un Eiropas rekords
  • Agate Zālīte AFBU – 1 vieta un Eiropas rekords
  • Jānis Jakubanecs AMBU – 3.vieta
  • Marina Rjabkova AFFS-R – 1 vieta
  • Jeļenu Malašu-Homiceviču AFFS-R – 2 vieta
  • Kārlis Akots Gribulis JMFS-R – 1.vieta un Eiropas rekords
  • Jeļena Kononova AFBB-R – 2.vieta
  • Eduards Lapsiņš AMLB – 2.vieta
  • Pēteris Gribulis VMLB – 3.vieta
  • Agnese Kārkliņa JFLB – 1.vieta
  • Mārtiņš Kazainis JMLB – 2.vieta

 

2011.gads

EFAC 2011 

  • Daniels Borisenko CMLB –  sudrabs

 

2010.gads

EBHC 2021 Austrijā

  • Daniels Borisenko CMLB – 2.vieta 
  • Andris Melecis VMLB – 3.vieta

 

2009.gads

EFAC 2019 UK, Velsā

  • Kālis Akots Gribulis CMBB-R – 2.vieta
  • Daniels Borisenko CMLB – 2.vieta 

WBHC 2019, Dienvidakota, ASV

  • Kārlis Akots Gribulis CMBB-R – 1. vieta
  • Andris Melecis VMLB – 1. vieta

 

2008.gads

EBHC 2008 Igaunijā

  • Rinalds Zelts JMLB – 3.vieta
  • Ralfs Sīmanis CMLB – 2.vieta
  • Kārlis Akots Gribulis CMBB-R – 1. vieta
  • Māris Lapiņš JMFS-R – 2.vieta
  • Jānis Amatnieks JMFS-R – 3.vieta
  • Mārtiņš Kazainis CMFS-R – 1.vieta

 

***

Paskaidrojumi:

WA

  • RM – Recurve Man
  • RW – Recurve Woman
  • RJM – Recurve Junior Man (18-21)
  • CM- Compound Man
  • CW – Compound Woman
  • CCW – Compound Cadet Woman (-17)
  • CMW – Compound Master Women (50+)
  • LM – Longbow Man
  • LW – Longbow Woman
  • RWO – Recurve Woman Open (para)
  • CMO – Compound Man Open (para)
IFAA

  • IFAA loku un vecumu klases 
  • EIAC – European Indoor Archery Championships
  • EFAC – European Field Archery Championships
  • EBHC – European Bow Hunter Championships
  • WIAC – World Indoor Archery Championships
  • WFAC – World Field Archery Championships
  • WBHC – World Bow Hunter Championships

Visi rezultāti atrodami www.ifaa-archery.org -> Tournaments