Darba grupas

Atbilstoši LLŠF statūtiem – darba grupas vadītājs ir valdes loceklis.

Treneru padome 

  • Veido izlases noteikšanas kritērijus WA sacensībām,
  • Apzina potenciālos izlases kandidātus un uztur rezultātu datubāzi,
  • Izstrādā klasifikācijas noteikumus, apkopo un piešķir sporta klases,
  • Iesniedz valdei apstiprināšanai izpildītos Latvijas rekordus,
  • Rīko seminārus un pieredzes apmaiņu treneriem.

Darba grupas sastāvs:

  • Jānis Jakubanecs – darba grupas vadītājs, valdes loceklis
  • Marina Rjabkova – B kategorijas trenere, LSPA doktorantūras studente, Sporta meistare (SM) ar rekursīvo loku un kompaktloku, Sporta meistara kandidāte (SMK) ar neaprīkotu loku
  • ?

Dokumenti:

Tiesnešu padome

  • Veic tiesnešu sertifikāciju un resertifikāciju, 
  • Veic tiesnešu apmācību un semināru organizēšanu, 
  • Saskaņo tiesnešu norīkojumus uz sacensībām,
  • Sadarbībā ar treneru padomi veido un saskaņo ar klubiem Federācijas sacensību kalendāru.

Darba grupas sastāvs

  • Jeļeja Sergejeva – darba grupas vadītāja, valdes locekle, Republikas kat. tiesnese
  • Agate Zālīte – WAE Kontinentālās kategorijas tiesnese (CJ)
  • Krišjānis Liepa – Republikas kat. tiesnesis

Apvidus loka šaušanas darba grupa

  • Veido izlases noteikšanas kritērijus WA Field un 3D Pasaules un Eiropas čempionātiem
  • Koordinē WA apvidus un IFAA sacensību organizēšanu Latvijā
  • Uztur un atjauno Latvijas IFAA rekordu, IFAA sportistu kvalifikācijas datu bāzes

Darba grupas sastāvs:

  • Andis Šveicis – darba grupas vadītājs, valdes loceklis, A kategorija AMLB loku klasē
  • Armands Vilisters – A kategorija AMLB loku klasē
  • Agate Zālīte – Sporta meistare CW loku klasē, LSPA diplomēta trenere (B kategorija)

Dokumenti:

PR darba grupa

  • Uztur Federācijas mājaslapu,
  • Veicina loka šaušanas atpazīstamību Latvijā, publicējot informāciju sociālajos tīklos un presē,
  • Veido sadarbību ar sacensību translāciju nodrošināšanu TV.
  • Rūpējas par Latvijas izlases formām un to apdruku

Darba grupas sastāvs:

  • Mārtiņš Vītols – darba grupas vadītājs, valdes loceklis
  • Agate Zālīte – web administratore
  • ?

Finansu darba grupa

  • Rūpējas par finanšu piesaisti un sadarbību.

Darba grupas sastāvs

  • Maksims Čerkasovs – darba grupas vadītājs, valdes loceklis
  • Jānis Jakubanecs
  • Marija Antonova
  • Jeļena Kononova

Sadarbība ar citām organizācijām

  • Latvijas Paraolimpiskā komiteja (LPK) – Gints Jonasts